Druk na drewnie (nadruk UV)

Jako drukarnia wykorzystująca najnowocześniejsze techniki drukarskie obejmujące druk UV, umożliwiamy naszym klientom nanoszenie wysokojakościowych nadruków na praktycznie każdą powierzchnię, w tym drewno. Nadruk wykonany za pomocą technologii UV jest nie tylko o wiele trwalszy i aż czterokrotnie odporniejszy na działanie warunków zewnętrznych w porównaniu do wydruków uzyskiwanych pozostałymi technikami, ale też bardzo dokładny. Nanoszone na powierzchnię drewna warstwy farby wskutek działania promieni UV utrwalane są już w kilka sekund, dzięki czemu pigment nie ma szans nawet w minimalnym stopniu rozpłynąć się na boki, a nadruk pozostaje ostry.
Drukujemy zarówno na drewnie surowym i laminowanym, jak i na płytach meblowych drewnianych i drewnopodobnych (np. sklejkach). Oprócz tego oferujemy obróbkę zadrukowywanych elementów w postaci frezowania czy wycinania po kształcie.

Wykorzystanie nadruków UV

Oferowany przez nas druk na drewnie znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w branżach dekoratorskiej i reklamowej. Dzięki doskonałej jakości uzyskiwanego obrazu, niemal fotograficznemu odwzorowaniu szczegółów i nasyceniu barw, jakie oferuje, nadruk UV idealnie nadaje się do zdobienia frontowych części mebli, wszelkiego rodzaju drewnianych elementów wystroju wnętrz czy dekoracji stoisk targowych. 
Wszystkich zainteresowanych drukiem UV na drewnie i innych powierzchniach zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią – realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

Close Menu