Nadruk na szkle – modne panele szklane do kuchni lub łazienki

Nasza drukarnia UV zajmuje się między innymi drukiem na szkle, w tym tworzeniem nadruków na obecnie bardzo modnych w branżach dekoratorskiej i aranżatorskiej panelach szklanych, będących ciekawą alternatywą dla klasycznych płytek. Panele tego rodzaju idealnie nadają się do kuchni, gdzie umieszczone nad blatem, zlewem lub kuchenką, skutecznie chronią ścianę przed zabrudzeniami, a równocześnie są absolutnie niepowtarzalną ozdobą pomieszczenia. Panele szklane z dowolnie wybranym przez klienta obrazem potrafią odmienić wnętrze nie do poznania. To świetny wybór dla tych, którzy nie lubią ograniczeń i chcą urządzić wnętrza zgodnie ze swoją wizją.

Niezwykła trwałość i dokładne odwzorowanie detali

Wykonywane w naszej nowoczesnej drukarni nadruki na szkle są trwałe, odporne na ścieranie, wilgoć i zmienną temperaturę, dzięki czemu można je stosować zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Ze względu na dużą wytrzymałość i łatwe utrzymanie w czystości panele szklane sprawdzą się również na zewnątrz – mogą zostać umieszczone na balustradach w roli niebanalnego banneru reklamowego lub wykorzystane w inny, ciekawy sposób. Możemy zagwarantować głębię kolorów oraz bardzo dokładne odwzorowanie szczegółów grafik i zdjęć drukowanych na szklanych powierzchniach.
Do skorzystania z oferty zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na najwyższej jakości druk na szkle, ale też fachowe doradztwo i niskie ceny.

Panele szklane do kuchni – Warszawa

Jeśli lubisz kuchnie urządzone w nowoczesnym stylu, panele szklane na pewno przypadną Ci do gustu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej glazury – przede wszystkim ze względu na funkcjonalność, choć nie można jej odmówić również walorów estetycznych. Ogromną zaletą przemawiającą na korzyść paneli szklanych jest fakt, że ich wygląd może zostać zaprojektowany przez klienta, dlatego też polecamy to rozwiązanie każdemu, kto marzy o przestrzeni domowej zaaranżowanej według własnego pomysłu. Jako nowoczesna drukarnia UV na życzenia zamawiającego nanosimy na szkło dowolnie wybrany nadruk, gwarantując bardzo wysoką jakość obrazu i dokładne odzwierciedlenie kolorów.

Dekoracja ściany i ochrona przed zabrudzeniami

Ściany, przy których przygotowujemy posiłki, w wysokim stopniu są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, w tym trudne do usunięcia z większości powierzchni tłuste zachlapania, ale też na wysoką temperaturę czy wilgoć. Panele szklane rozwiązują ten problem – są bardzo łatwe w czyszczeniu i odporne na wszystkie z wymienionych czynników, dlatego tak dobrze sprawdzają się w mieszkaniach stawiających na praktyczne i wygodne rozwiązania. Oczywiście przestrzeń nad kuchennymi blatami nie jest jedynym miejscem, w którym panele znajdą swoje zastosowanie. Z powodzeniem można je umieszczać w łazienkach i innych pomieszczeniach, jeśli tylko urządzający ma ciekawy pomysł na ich wykorzystanie.
Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do mieszczącej się w Warszawie siedziby firmy. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować mailowo bądź telefonicznie. Zapraszamy!

Close Menu