Nadruk na szkle – modne panele szklane do kuchni lub łazienki

Nasza drukarnia UV zajmuje się między innymi drukiem na szkle, w tym tworzeniem nadruków na obecnie bardzo modnych w branżach dekoratorskiej i aranżatorskiej panelach szklanych, będących ciekawą alternatywą dla klasycznych płytek. Panele tego rodzaju idealnie nadają się do kuchni, gdzie umieszczone nad blatem, zlewem lub kuchenką, skutecznie chronią ścianę przed zabrudzeniami, a równocześnie są absolutnie niepowtarzalną ozdobą pomieszczenia. Panele szklane z dowolnie wybranym przez klienta obrazem potrafią odmienić wnętrze nie do poznania. To świetny wybór dla tych, którzy nie lubią ograniczeń i chcą urządzić wnętrza zgodnie ze swoją wizją.

Niezwykła trwałość i dokładne odwzorowanie detali

Wykonywane w naszej nowoczesnej drukarni nadruki na szkle są trwałe, odporne na ścieranie, wilgoć i zmienną temperaturę, dzięki czemu można je stosować zarówno w kuchniach, jak i łazienkach. Ze względu na dużą wytrzymałość i łatwe utrzymanie w czystości panele szklane sprawdzą się również na zewnątrz – mogą zostać umieszczone na balustradach w roli niebanalnego banneru reklamowego lub wykorzystane w inny, ciekawy sposób. Możemy zagwarantować głębię kolorów oraz bardzo dokładne odwzorowanie szczegółów grafik i zdjęć drukowanych na szklanych powierzchniach.
Do skorzystania z oferty zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na najwyższej jakości druk na szkle, ale też fachowe doradztwo i niskie ceny.

Close Menu