Panele szklane do kuchni – Warszawa

Jeśli lubisz kuchnie urządzone w nowoczesnym stylu, panele szklane na pewno przypadną Ci do gustu. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej glazury – przede wszystkim ze względu na funkcjonalność, choć nie można jej odmówić również walorów estetycznych. Ogromną zaletą przemawiającą na korzyść paneli szklanych jest fakt, że ich wygląd może zostać zaprojektowany przez klienta, dlatego też polecamy to rozwiązanie każdemu, kto marzy o przestrzeni domowej zaaranżowanej według własnego pomysłu. Jako nowoczesna drukarnia UV na życzenia zamawiającego nanosimy na szkło dowolnie wybrany nadruk, gwarantując bardzo wysoką jakość obrazu i dokładne odzwierciedlenie kolorów.

Dekoracja ściany i ochrona przed zabrudzeniami

Ściany, przy których przygotowujemy posiłki, w wysokim stopniu są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, w tym trudne do usunięcia z większości powierzchni tłuste zachlapania, ale też na wysoką temperaturę czy wilgoć. Panele szklane rozwiązują ten problem – są bardzo łatwe w czyszczeniu i odporne na wszystkie z wymienionych czynników, dlatego tak dobrze sprawdzają się w mieszkaniach stawiających na praktyczne i wygodne rozwiązania. Oczywiście przestrzeń nad kuchennymi blatami nie jest jedynym miejscem, w którym panele znajdą swoje zastosowanie. Z powodzeniem można je umieszczać w łazienkach i innych pomieszczeniach, jeśli tylko urządzający ma ciekawy pomysł na ich wykorzystanie.
Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do mieszczącej się w Warszawie siedziby firmy. W razie jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować mailowo bądź telefonicznie. Zapraszamy!

Close Menu