Nadruki na płótnie – Warszawa

Druk na płótnie jest usługą dedykowaną przede wszystkim tym z klientów, którzy szukają ciekawego sposobu na wystrój wnętrz. Specyficzna faktura wykorzystywanego przez nas płótna canvas sprawia, że jest to idealne podłoże do wydruków artystycznych, w tym reprodukcji obrazów. Naciągnięte na sosnowy blejtram nadruki na płótnie wspaniale prezentują się na ścianach i nie wymagają dodatkowego oprawiania w ramę – są dekoracją gotową do zawieszenia.

Oprócz obrazów i grafik na płótnie mogą być drukowane również fotografie, które dzięki naniesieniu na typowo malarski podkład zyskują całkowicie nowy charakter. W takiej formie świetnie prezentują się nie tylko artystyczne kadry, ale też zdjęcia z wakacji czy upamiętniające ważne momenty z życia.

Najwyższa jakość wydruków

Jako nowoczesna drukarnia korzystamy wyłącznie z zaawansowanych technik drukarskich gwarantujących najwyższą jakość wydruków i pozwalających wykonywać również wielkoformatowe nadruki na płótnie. Z pełną świadomością, że w przypadku druku reprodukcji dzieł sztuki i innych grafik lub zdjęć o charakterze artystycznym niezwykle istotne jest wierne odzwierciedlenie oryginalnej kolorystyki oraz odtworzenie najdrobniejszych szczegółów, gwarantujemy naszym klientom absolutnie najwyższą jakość nadruków. 

Zainteresowanych usługą zapraszamy do siedziby naszej drukarni mieszczącej się w Warszawie, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Close Menu