Druk zdjęć wielkoformatowych – Warszawa

Specjalizujemy się w profesjonalnym druku wielkoformatowych zdjęć i różnego rodzaju grafik. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym złożonym z wykorzystujących zaawansowane technologie drukarek, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i trwałość wydruków charakteryzujących się niemalże fotograficzną dokładnością odwzorowania szczegółów i nasycenia barw.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór zróżnicowanych podkładów fotograficznych. W zależności od oczekiwanego efektu i przeznaczenia wydruku klienci mogą wybierać między podłożami o wykończeniu matowym, błyszczącym, półbłyszczącym, satynowym czy fakturowanym. Posiadamy również specjalne podkłady do zastosowań artystycznych, których wykończenie świetnie podkreśla walory estetyczne obrazów. 

Zdjęcia wielkoformatowe najwyższej jakości

Wszystkich zainteresowanych drukiem zdjęć, plakatów czy materiałów reklamowych na wielkim formacie serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej mieszczącej się w Warszawie drukarni. Przed przystąpieniem do druku jakość dostarczonego przez klienta pliku zostaje poddana ocenie przez współpracującego z nami grafika. W razie potrzeby fotografia może zostać wyretuszowana i wielokrotnie powiększona w profesjonalnym programie do obróbki zdjęć. Zapewniamy najwyższą jakość wydruków wielkoformatowych, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do maksymalnych wymiarów drukowanych zdjęć czy typów wykorzystywanych podkładów fotograficznych – prosimy o kontakt.

Close Menu